The Outer Worlds Steam’e geliyor!

10 ay önce Oyun Haberleri
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz
The Outer Worlds Steam’e geliyor!

Obsidian Entertainment’ın geliştirmiş olduğu oyun olan The Outer Worlds, Steam‘e geliyor. Oyun hali hazırda, Microsoft Store ve Epic Games Store’da bulunuyor.

The Outer Worlds, Fallout New Vegas’ı yapanların elinden geliyor

Obsidian ilk projesine Star Wars: KOTOR II ile başladı. KOTOR II ile ünlenen şirket daha sonraki senelerde pek çok oyun geliştirdi. 2010 senesinde Fallout: New Vegas ile yıldızı parlayan şirket, resmen dönemin oyun geliştiricilerine RYO‘nun nasıl yapıldığını gösterdi. New Vegas‘da arzu ettiğiniz şekilde ilerleyip, dilerseniz tek bir NPC’ye zarar vermeden oyunu bitirebiliyordunuz. Oyuncular bu olasılıkları ve farklı yolları sevmişti.

25 Ekim 2019‘da çıkış yapan The Outer Worlds(TOW), New Vegas’ın ruhani devamı olarak görülüyordu. TOW, New Vegas’ın yapmış olduğu gibi oyunculara farklı yollar sunabiliyor. Oyun bir uzay macerasını konu alıyor. Farklı gezegenlere gidip farklı türlerle etkileşime girebildiğiniz bir RYO. Oyun çıktığında pek çok problem ve bug ile gelmişti. Bu yüzden popülerliğinde bir düşüş yaşandı, çünkü oyuncular 2019 senesinde oyun içindeki bir mekana girdiklerinde yükleme monitörü görmek istemiyorlardı. Oyunun RYO tarafı ne kadar iyi olsa da, oyun motoru teknolojik olarak kötü durumda. Epic Games Store ve Microsoft Store‘da bulunan oyun uzun bir süreden sonra Steam’e geliyor.

TOW 23 Ekim‘de Steam’de çıkışını yapacak.

Konu etiketleri: , , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İNSTAGRAM: @neogrenmekistersincom

REKLAM İÇİN;

REKLAM ALMAK İÇİN İLETİŞİM VEYA DİSCORD KANALINDAN BANA ULAŞ

En Çok Okunanlar