PlayStation 4 için yazılım güncellemesi paylaşıldı

10 ay önce Genel
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

Sony, PlayStation 4 konsolları için yeni yazılım güncellemesi yayınladı. Güncelleme bazı iyileştirme ve yenilikler barındırıyor. Önümüzdeki 24 saat içerisinde tüm konsollara ulaşmış olacak.

PlayStation 5 tanıtımından sonra ilk PS4 yazılım güncellemesi yayınlandı. Sony, yeni güncelleme ile beraber mesajlaşma ve parti özelliğini birbirine entegre etti. Bu sayede kullanıcılar, iki özelliği aynı anda rahatça kullanabilecek. Bu özellik hemde PlayStation 5‘te de bulunacak.

playstation 4 yazılım güncellemesi

PS4 için yeniden tasarlanan profil resimleri de bulunuyor. Bloodborne , Journey , Ghost of Tsushima , God of War , The Last of Us: Part II , The Last of Us Remastered ve Uncharted 4: A Thief’s End gibi PS4 oyunlarından yeni profil resimleri de güncellemede yer alıyor.

Özellikle çok oyunculu oyun oynayanları sevindirecek bir diğer yenilik ise tüm mikrofonları tek bir hamleyle kapatma özelliği oldu. Ayrıca kullanıcılar, üçüncü taraf kimlik doğrulama araçlarıyla iki aşamalı doğrulama sistemlerini ayarlayabilecekler.

PlayStation 4 için yayımlanan 8.00 yazılım sürümünde oyuncuların sıkça gördüğü Etkinlikler menüsü bütünüyle kaldırıldı. Yeni yazılımla beraber Uzaktan Oynatma uygulamasına PS5’e bağlanma işlevi de eklendi.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İNSTAGRAM: @neogrenmekistersincom

REKLAM İÇİN;

REKLAM ALMAK İÇİN İLETİŞİM VEYA DİSCORD KANALINDAN BANA ULAŞ

En Çok Okunanlar