5 Netflix Dizi Önerileri

10 ay önce Genel
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

5 adet birbirinden keyifli dizi ile karşınızdayız. İlla ki birinden hoşlanacak, illa ki birini gözünüz tutacaktır.

Brooklyn Nine-Nine

Komedi dalından giriş yapıyoruz. Dizi, Amerika-Brooklyn’de senaristler tarafından kurgusal olarak tasarlanan 99. Bölge Karakolu’ndaki polislerin ve dedektiflerin gün içerisinde başlarından geçen olayları konu alıyor.

The Good Place

Bir başka komedi dizisiyle daha karşınızdayız. Baş rollerinde Kristen Bell ve Ted Danson gibi iyi oyuncular yer alıyor. Eleanor, ölümünden sonra, öbür dünya mimarı Michael tarafından, erdemli yaşamı için bir ödül olarak tasarlanan Cennet benzeri bir ütopya alanı olan “The Good Place”de ağırlanır. Ancak, yanlışlıkla oraya gönderildiğinin farkına varır, hazır oradayken daha iyi ve daha etik bir insan olmaya çalışırken ahlaki açıdan kusurlu geçmişini gizlemesi gerekmektedir.

Sex Education

Dizi, Otis adlı bir çocuğun hayatına odaklanıyor. Lise öğrencisi olan Otis’in annesi seks terapistidir ve bundan dolayı Otis yaşıtlarına nazaran annesinden öğrendikleriyle sekse dair daha fazla bilgiye sahiptir. Bunun farkına varan Maeve, okulda Otis’e küçük çaplı bir seks terapisi kliniği işi yapmayı önerir. Bu noktadan sonra maceralar başlar.

Peaky Blinders

Bilenin çok iyi bildiği izlemeyenin de illaki bir kez duymuş olduğu bir dizi Peaky Blinders. I. Dünya Savaşı sonrası İngiltere’de faaliyet gösteren “Peaky Blinders” adlı çeteyi anlatan suç-drama konulu bir dizi.

Community

Jeff Winger, Columbia Üniversitesi’nden lisans diplomasına sahip olduğu konusunda yalan söylediği anlaşıldığında hukuk firmasından uzaklaştırılır. Meşru bir derece kazanmak için Colorado’daki Greendale Community College’a kaydolur. Sınıf arkadaşı sosyal Britta’ya çabucak ilgi duyar ve onunla zaman geçirmek için bir çalışma grubuna girer. Her şey o çalışma grubunun bir araya gelmesiyle başlar. Bir klasik haline gelen Community komedi sevenleri Netflix’te bekliyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İNSTAGRAM: @neogrenmekistersincom

REKLAM İÇİN;

REKLAM ALMAK İÇİN İLETİŞİM VEYA DİSCORD KANALINDAN BANA ULAŞ

En Çok Okunanlar