E-spor oyuncuları için akıllı saat üretildi!

9 ay önce Genel
Bu yazıyı 2 dakikada okuyabilirsiniz

E-spor akıllı saati, E-spor oyuncusunun çok daha iyi performans için alışkanlıklarını optimize etmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca izleyicilere yayın sırasında oyuncunun biyometrisine ilişkin bir fikir vermek için üretilmiştir.

Instinct E-spor akıllı saat özellikleri

Garmin, oyuncuların kalp atış hızı ve stres verileriyle oynamasını sağlamak amacıyla izleyicinin saatinden veri ileten akıllı saat üretti. Bu özelliklerin yanında tabii ki uyku takibi de dahildir, bu şekilde oyuncular yeteri kadar dinlenip dinlenmediklerini kontrol edebilir. Ayrıca oyun sürelerini izlemek ve molaları planlamak için özel bir oyun zamanlayıcısı da vardır.

Kullanıcı verileri, farklı günlük alışkanlıklarının performansını nasıl etkilediğini ve vücudunuzun günlük rutininizdeki farklı şartlara ve değişikliklere nasıl tepki verdiğini görebileceğiniz Garmin Connect uygulaması ile otomatik şekilde senkronize edilmektedir.

Garmin Satış Başkan Yardımcısı Dan Bartel, “Oyuncular uyku düzenlerinde ya da aktivite seviyelerinde değişikliği görsün ve günlük hayatlarında değişiklikler yapabilmek için de kullanılmasını hedefliyoruz” dedi.

Akıllı saat hemde hafif olduğu için saat bilekte algılanamaz ve oyun oynarken dikkati dağıtmaz. Ayrıca E-Spor modunda üç günlük maksimum pil ömrü ve akıllı saat modunda iki haftaya kadar pil ömrü olduğunu iddia ediyor. Kullanıcılara bilek üzerinden e-posta, metin mesajları ve uygulama bildirimlerine erişim olanağı da sağlıyor.

E-spor oyuncuları için üretilen akıllı saatin etiket fiyatı 299 dolar olarak belirlenmiştir. 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İNSTAGRAM: @neogrenmekistersincom

REKLAM İÇİN;

REKLAM ALMAK İÇİN İLETİŞİM VEYA DİSCORD KANALINDAN BANA ULAŞ

En Çok Okunanlar