Arkadaşlar İle Oynanacak Mobil Oyunlar

10 ay önce Genel
Bu yazıyı 4 dakikada okuyabilirsiniz

“Ne var bu telefonda kafanı kaldırmıyorsun!” nidalarıyla kulaklarınız çınlıyor olabilir. Sizi asosyal olarak yargılayan birçok insan da bulunabilir çevrenizde fakat telefonlar yalnızca asosyal olmak isteyenler için değildir elbette ve dijital bağlantılarla dolu dünyamızda insanları bir araya getirmenin harika bir yolu olabilir. Siz de arkadaşlar ile oynanacak mobil oyunlar arıyor olabilirsiniz.Telefonlarda oynanan harika bir oyun, insanların aile üyeleri ve arkadaşlarıyla bağlantı ve bağ kurmasına yardımcı olabilir.

Arkadaşlar İle Telefonda Oynayabileceğimiz Oyunlar

İster aynı odada, ekranı paylaşıyor olun veya bireysel cihazlarınızla dijital olarak uzaklardan bağlanıyor olun… Telefonda arkadaşlarla oynanabilecek oyunlar oynayabileceğiniz en iyi çok oyunculu oyunlardan bazılarının bir listesini derledik.

Minecraft: Pocket Edition

arkadaşlar-ile-oynanacak-online-oyunlar

Minecraft, arkadaşlarla oynanacak mobil oyunlar içerisinde tüm yaş grupları için en popüler video oyunlarından biridir.

Pocket Edition, orijinal PC sürümü ile aynı şekilde işliyor ancak arkadaşlarla oynama için “yerel olarak oyna” seçeneğini seçmek gerekir; bu, siz ve arkadaşlarınızın tümü aynı ağa bağlıysa, oyuna aynı Wi-Fi aracılığıyla katılabileceğiniz anlamına gelir.

Aynı ağı kullanmıyorsanız, aynı sunucuda oynayarak oyuna birlikte katılabilirsiniz. Minecraft Pocket, ortamlardaki en iyi çok oyunculu mobil oyunlardan biridir.

PUBG

arkadaşlar-ile-telefonda-oynanacak-oyunlar

PUBG, çevrimiçi çok oyunculu bir battle royale oyunudur. PUBG, battle royale türü oyunların ulaştığı kitlesel popülerliğin baş kaynaklarından biri.

Daha önce hiçbir battle royale oyunu oynamadıysanız ilk başlamanız gereken PUBG’dir elbette. Her oyuncu ayakta kalan son oyuncu olmak amacıyla oynar oyunu, oyun başlangıcında her biri oyuncu rastgele olarak oyundaki haritanın bir bölgesinde belirir. PUBG, silahlardan hoşlanıyorsanız, telefonda veya bilgisayarda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan biridir, bu nedenle savaş oyunu sevmeyen oyuncular için en iyisi olmayabilir. Arkadaşlarınızla oynamak için, oyundaki arkadaşlarınızın listesine birbirinizi eklemeniz, ardından onları sizinle bir oyun oynamaya davet etmeniz yeterlidir.

Mario Kart Tour

Mario Kart, geçmişte arkadaşlarınızla birlikte takıldığınızda oynayabileceğiniz en iyi parti oyunlarından biri olmuştur, bu nedenle mobil sürümü kuşkusuz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi oyunlardan biri olacaktır.

Mario Kart, genellikle yalnızca Nintendo konsollarıyla oynanan ve bu konsolları olmayan herkesi dışarıda bırakan klasik bir araba yarışı oyunudur. Mobil ortama geçmesiyle doğalında oyun çok daha erişilebilir hale geldi.

Arkadaşlarınızla Mario Kart Tour oynamak için, sadece fiziksel olarak birbirinizin yakınında olmanız ve telefonlarınızda konumunuzun açık olması gerekir. Bu şekilde oyun birbirinizin yakınında olduğunuzu görebilir ve birbirinize karşı yarışmanıza olanak tanır.

Mario Kart Tour bir grup arkadaşla oynanabilir. Kardeşleri veya arkadaşları ile yaşayan nihayetinde iki oyunculu mobil oyunlarla birlikte biraz eğlenmek isteyenler için, bire bir rekabeti eğlenceli hale getirmek için mükemmeldir. Oyun her iki platforma da yayıldığı için hem Android hem de iPhone için en iyi iki oyunculu mobil oyunlardan biridir.

Call of Duty Mobile

arkadaşlar-ile-oynanacak-telefon-oyunları

Call of Duty (CoD), dünya çapında konsollarda ve PC’de bulunan en popüler nişancı oyunlarından biridir ve şimdi mobil sürüm, en popüler mobil nişancı oyunlarından biri olmaktadır.

CoD: Black Ops ve CoD: Modern Warfare’den ikonik 5v5 çok oyunculu haritalar ve 100 kişilik battle royale oyunları da dahil olmak üzere oynayabileceğiniz çeşitli karşılaşma türleri içerir. Arkadaşlarınızı oyunun menüsünden kolayca ekleyebilirsiniz. Bu ikonik seriden hoşlanıyorsanız, CoD mobile, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi savaş oyunlarından biridir.

Bu makalemizde sizlere arkadaşlar ile oynanacak mobil oyunlar konusundan bahsettik.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İNSTAGRAM: @neogrenmekistersincom

REKLAM İÇİN;

REKLAM ALMAK İÇİN İLETİŞİM VEYA DİSCORD KANALINDAN BANA ULAŞ

En Çok Okunanlar